Blijf op de hoogte! Volg ons op Facebook en Twitter @DremptseKermis

Grote Wagens

Prijs Onderwerp Wagenbouwers
1 met lof De kleine zeemeermin Maneschijn/Kerkstraat
1 Boer zoekt vrouw Kerkstraat
2 Suske en Wiske oogsten Zomerweg
3 ‘t Klupske Maalderink/Bolwiender
4 Zoop in Afrika Lucassen
5 Ode aan Maarten Toonder Jong belegen
6 Gildecircus Gildeschool
7 Sjakie en de chocoladefabriek Gildeschool
8 De knuffelbrigade Hendriksen
9 Feestwagen St. Willibrordusschool
10 De zwerfjongeren De vrolijke fluiters
11 Wild boys Jelle Willems
12 Wij zoeken accommodatie Doornslagruiters
13 Clowns St. Willibrordusschool
14 50 jaar schoolsport St. Willibrordusschool
15 Het beleid van koning vetzakman De pilshazen
16 Te land ter zee naar de kermis Jolink
17 Cultureel mondiaal erf- bermgoed Jimmy United
18 Kratje bier De kip en de rest

Kleine Wagens

Prijs Onderwerp Naam
1 Het IJspaleis Dennis en Mike Honders
2 Spookmobiel Luuk Tomesen,Tessa Jolink en Carmen Seegers
3 Dikke en de Dunne Jaap Boonstra en Peter Hammink
4 Zoop Anouk Booltink en Chantal Kooij
5 Prinses Alexia Harm Lolkema, Jelle Koenders en Bas ter Stege
6 Talpa Sander Kooij en Mick Booltink
7 Als ze me missen, ik ben vissen Adne Veeneman en Tonko Stemerdink
8 Alcohol vrij Bram Koenders, Sam Hartjes, Manon Booltink en Christa Sierink
9 De Dremptse pizzakoeriers Iris Katwijk en Daphne Fontein
10 Eerste prijs Silvershadows

Loopgroepen

Prijs Onderwerp Naam
1 Poema Fleur Lolkema, Tessa Katwijk en Sifra Thuss
2 Dino Kermis Jos Wiegmink en Pepijn Hulshof
3 Soldaten Adne, Bren, Mark, Koen en Tonko
4 Op zoek naar de poema Katja en Marinka Remmelink
5 De panters Ans Berendsen en Ben Velzen
6 Spongebob Joep Baars en Thijs Hammink
7 Ton op bank Wim Katwijk
8 Extreme makeover Iris, Saskia, Koen, Bram en Anouk
9 Beetje flauw Berna van Baak

Versierde fietsen

Prijs Onderwerp Naam
1 Guinness book of records Anneke Oldenhave, Marion Verstege e.a.
2 Fietsendief Lucianne Ytsma
3 De verlengde fiets Robert Janssen
4 Versierde fiets Christel Klein Reesink
5 De bielevrouwen Angelica en Margot

Vogelschieten

Prijs Onderwerp
Schutterskoning Dennis Wonnink
Schutterskoningin Brigitte Wonnink Verwaaijen
Kop Hein Veugelink
Linker vleugel Dennis Wonnink
Prins Jurgen van den Heuvel
Prinses Sifra Thuss

Lepeltjeschieten

Prijs Onderwerp
1 Edgar Bremer
2 Aswin Harmsen
3 Brian Heerens

Ringrijden - Heren

Prijs Naam
1 Wilfried Jansen
2 Emiel Snelder
3 Jeroen Huis in't Veld

Ringrijden - Dames

Prijs Naam
1 G. Hakvoort
2 L. Luimes
3 M. ten Hoonte

Kegelen - Heren

Prijs Naam
1 R. Peters
2 Jeroen Huis in't Veld
3 Henk Hulshof

Kegelen - Dames

Prijs Naam
1 B. Lubbers
2 W. Lovink
3 C. van Oort

Dorstvlegelhangen - Heren

Prijs Naam
1 Erwin Verwaaijen
2 Frank Regelink
3 Stefan Middelkoop

Dorstvlegelhangen - Dames

Prijs Naam
1 Ine Hendriksen
2 Lissete Arïens
3 Angela Booltink

Dorstvlegelhangen - Jongens

Prijs Naam
1 Hein Baars
2 Joost Ruikers
3 Robert Jansen

Dorstvlegelhangen - Meisjes

Prijs Naam
1 Merel Stemerdink
2 Anouk Booltink
3 Karen van de Anver